Valentijnsdag
- I steal more hearts than cupid
Wit shirt met rode opdruk.
I steal more hearts than cupid! Leuk voor jongens & meisjes!€ 11,95 - My first valentine is my daddy€ 10,95
- My first Valentine is my Daddy - 2017
Komt standaard met rode glitter voor Valentine en 2017. "My first" en "Is my daddy" is wit of zwart - ligt aan de kleur van het shirt.
zwart shirt - witte letters
wit shirt - zwarte letters
roze shirt - zwarte letters
donkerblauw…€ 12,95 - *Naam* first valentine's day
Kleuren komen standaard in rood en zwart - behalve op donkerblauw, dan zou het wit en rood worden.
€ 12,95 - Totally guilty of stealing hearts
Kleuren komen standaard in glitter rood en zwart. Behalve op zwart en donkerblauw, dan zal het wit en glitter rood worden.
€ 12,95 - I found my prince his name is daddy
Kies opdruk kleur voor wat nu zwart is
Kies opdruk kleur 2 voor wat nu goud is.€ 12,95 - My heart belongs to daddy
Komt standaard in glitter rood en zwart.
Behalve op een zwart of donkerblauw shirt, dan zal het wit en glitter rood worden.€ 12,95 - Sorry boys, my heart belongs to daddy
Komt standaard in wit en rood.
Behalve op een zwart of donkerblauw shirt, dan zal het wit en rood worden.€ 12,95 - Heartbreaker€ 11,95
- Stealing hearts like Cupid
Komt standaard met zwart en rood - behalve op een zwart of donkerblauw shirt, dan zal het wit met rood worden.
€ 12,95 - I love you. gnome matter what
Komt standaard met zwart en rood - behalve op een zwart of donkerblauw shirt, dan zal het wit met rood worden.
€ 12,95